Kobieca Sesja Zdjęciowa

Kobieca sesja zdjęciowa to okazja, by wyluzować się, ubrać się w eleganckie ubrania, czy też nie ubierać się w nic i pokazać swoją kobiecą stronę “ja”

lub zobacz przykłady zdjęć

Rodzaje Kobiecej Sesji Zdjęciowej

Zobacz jakie rodzaje kobiecej sesji zdjęciowej możemy z Tobą zrealizować i zainspiruj się przed sesją zdjęciową

Kobieca Sesja Zdjęciowa

W świecie współczesnym dużo biegamy, spóźniamy się i ciągle zapominamy o najważniejszej osobie na świecie – o sobie. Przecież trzeba umieć poświęcać sobie czas i kochać siebie taką jaką jesteś. Zrób sobie okazję w postaci kobiecej sesji zdjęciowej.

Buduarowa Sesja Zdjęciowa

Może masz komu poświęcić zdjęcia z takiej sesji? Jak najbardziej to rozumiem, i chętnie pomogę Ci zrobić niespodziankę takiej osobie. Najważniejsze podczas takiej sesji – wyluzować i prawie że nie zauważać fotografa. Stresu podczas takiej sesji miejsca nie ma.

Cena Kobiecej Sesji Zdjęciowej

Uwaga! Jest możliwość dokupić zdjęcia 20 zł/szt

Wybrałaś Pakiet dla siebie? Skontaktuj się ze mną i powiadom o swoim wyborze!

Dlaczego warto wybrać Kobiecą Sesję Zdjęciową?

Poczujesz się pewną podczas i po sesji
Odkryjesz siebie na nowo podczas sesji
Naturalny sposób pokazać swoją kobiecość
Wzbudzisz interes nowymi zdjęciami

Opinie realnych klientów po sesji zdjęciowej

Kontakt ze mną

Formularz kontaktowy


Częste pytania przed Kobiecą Sesją Zdjęciową

Głównie we Wrocławiu i okolicach.

Mam również możliwość dojazdu do innych miast, więc zawsze warto do mnie napisać, żeby uzgodnić wszelkie opcje.

Cena zależy wyłącznie od wybranego Pakietu. Mam ich trzy: Mini, Standard i Premium.

Ceny zaczynają się już od 350 zł za sesję z retuszem zdjęć i konsultacją przed sesją.

Mam swoją listę najlepszych miejsc na sesję zdjęciową we Wrocławiu. Zamawiając sesję zdjęciową u mnie zawsze otrzymasz konsultację na temat miejsca prowadzenia sesji.

Pamiętaj, że aby otrzymać wymarzony kadr, trzeba zrobić wiele ujęć. W trakcie godziny sesji zdjęciowej robię kilkaset ujęć i wybieram z nich 12-35 najlepszych i robię retusz.

Gwarantuję, że w najtańszym Pakiecie otrzymasz minimum 6 profesjonalnych zdjęć w autorskiej obróbce

Nie, nie musisz. Jestem bardzo doświadczonym fotografem i często słyszę od klientów “Nie umiem pozować” lub “Nie wyglądam na zdjęciach”. Jest to stereotyp, z którego korzystają fotografowie-amatorowie.

Formuła udanej sesji zdjęciowej to: etap przygotowania do sesji, dopasowanie miejsca i stylizacji do modelki i dobry nastrój.

Po to tu i jestem, żeby pomóc Ciebie z pomysłem na temat, miejsce, stylizacje, ubrania i zrobić nastrój na sesję zdjęciową. Uważam również, że nawet bez pomysłu można uzyskać super zdjęcia.

Jeśli nie masz pomysłu – napisz do mnie, razem na pewno zrobimy “pomysł na million” 😉

Z mojego doświadczenia wynika, że już po godzinie sesji od krępowań nie zostaje nawet okruszek. Plus do tego przed sesją już na pewno omówimy wszystkie szczegóły, porozmawiamy i będziemy już wiedzieć czego można oczekiwać.

Przeczytaj mój poradnik na temat “Jak nie stresować się podczas sesji zdjęciowej?” żeby raz i na zawsze zapomnieć o stresie podczas sesji.

Fotografką podczas takiej sesji jestem ja, Julia Bendega. Poznaj mnie lepiej na stronie O mnie

Jak przebiega Kobieca Sesja Zdjęciowa

1. Wypełniasz formularz lub piszesz na priv
2. Wybierasz pasujący termin i miejsce sesji
3. Robimy sesję i wybieramy najlepsze fotki
4. Otrzymujesz gotowe zdjęcia w ciągu 4 dni

To co, gotowa na piękne fotki?

Blog fotografa z poradami i ciekawostami z światu fotografii

Opis Kobiecej Sesji Zdjęciowej

Sesja w stylu boudoir ma na celu pokazanie kobiecości i seksualności modelki. Sama sesja nie ma być wulgarny i trywialna. Trzeba pokazać sylwetkę modelki i podkreślić jej zmysłowość. W efekcie w jednym pomieszczeniu studia fotograficznego czy w domu modelki w ciągu jednej godziny można zrobić około 20-30 gotowy zdjęć do retuszu.

Zdjęcia można robić w trybie ekspresowym i nie przejmować się obrazem i pomysłem. Wszystko jest proste: trzeba elegancko i seksownie pokazać modelkę w stylu boudoir. Za ubrania może służyć osobista garderoba modelki, albo można się przygotować, omawiając szczegóły sesji z fotografem.

Koncepcja sesji może zakładać godzinną, ekspresową sesję zdjęciową w studio fotograficznym. Ubrania dobierzemy pod względem kolorystycznym i paletowym, gdyż głównym obiektem sesji zdjęciowej boudoir jest sylwetka i ciało modelki, które jest tylko podkreślone przez ubranie lub bieliznę.

Instagram dla inspiracji przed Kobiecą Sesją Zdjęciową

Kontakt z fotografem