Sesja Zdjęciowa W Plenerze

Sesja Zdjęciowa W Plenerze w formacie spaceru na przyrodzie lub w mieście.

Pomogę Ci zdecydować się na ubrania i skompletować całą stylizację. Wybiorę najlepsze lokalizacje we Wrocławiu.

lub zobacz przykłady zdjęć

Rodzaje Sesji Zdjęciowej W Plenerze

Jeśli pogoda na to pozwala, Sesja Zdjęciowa na ulicach Wrocławia czy na przyrodzie jest idealnym pomysłem na miejsce do zdjęć.

Podczas Sesji Zdjęciowej W Plenerze robię setki ujęć, żeby wybrać najlepsze dla retuszu. Bo wiadomo: słoneczko wyjdzie zza chmur, ludzie staną w tle lub wiatr podniesie spódnicę.

Sesja W Plenerze – Miasto

Wrocław jest dużym i pięknym miastem, także problemów ze znalezieniem miejsca na sesję na pewno nie będzie! Sesja zdjęciowa w mieście może odbyć się w centrum, na Dworcu, w Starym Mieście, na ulicach, w bibliotece czy nawet w restauracji!

Sesja W Plenerze – Przyroda

Swoją podróż w świecie fotografii rozpoczęłam od zdjęć wśród natury. Teraz również robię sesję w lasach, parkach, polach i jeziorach. Główną zaletą takiej sesji są jasne i naturalne kadry w promieniach słońca lub na zachodzie słońca.

Cena Sesji W Plenerze

Wybrałaś Pakiet dla siebie? Skontaktuj się ze mną i powiadom o swoim wyborze!

Dlaczego warto wybrać Sesję W Plenerze?

Naturalne stałe światło
Duży wybór miejsc dla sesji
Nieograniczona przestrzeń
Czas spędzony wśród natury

Opinie realnych klientów po sesji zdjęciowej

Kontakt ze mną

Formularz kontaktowy


Częste pytania przed Sesją W Plenerze

Głównie we Wrocławiu i okolicach.

Mam również możliwość dojazdu do innych miast, więc zawsze warto do mnie napisać, żeby uzgodnić wszelkie opcje.

Cena zależy wyłącznie od wybranego Pakietu. Mam ich trzy: Mini, Standard i Premium.

Ceny zaczynają się już od 350 zł za sesję z retuszem zdjęć i konsultacją przed sesją.

Mam swoją listę najlepszych miejsc na sesję plenerową we Wrocławiu. Zamawiając sesję zdjęciową u mnie zawsze otrzymasz konsultację na temat miejsca prowadzenia sesji.

Pamiętaj, że aby otrzymać wymarzony kadr, trzeba zrobić wiele ujęć. W trakcie godziny sesji zdjęciowej robię kilkaset ujęć i wybieram z nich 12-35 najlepszych i robię retusz.

Gwarantuję, że w najtańszym Pakiecie otrzymasz minimum 6 profesjonalnych zdjęć w autorskiej obróbce

Nie, nie musisz. Jestem bardzo doświadczonym fotografem i często słyszę od klientów “Nie umiem pozować” lub “Nie wyglądam na zdjęciach”. Jest to stereotyp, z którego korzystają fotografowie-amatorowie.

Formuła udanej sesji zdjęciowej to: etap przygotowania do sesji, dopasowanie miejsca i stylizacji do modelki i dobry nastrój.

Po to tu i jestem, żeby pomóc Ciebie z pomysłem na temat, miejsce, stylizacje, ubrania i zrobić nastrój na sesję zdjęciową. Uważam również, że nawet bez pomysłu można uzyskać super zdjęcia.

Jeśli nie masz pomysłu – napisz do mnie, razem na pewno zrobimy “pomysł na million” 😉

Z mojego doświadczenia wynika, że już po godzinie sesji od krępowań nie zostaje nawet okruszek. Plus do tego przed sesją już na pewno omówimy wszystkie szczegóły, porozmawiamy i będziemy już wiedzieć czego można oczekiwać.

Przeczytaj mój poradnik na temat “Jak nie stresować się podczas sesji zdjęciowej?” żeby raz i na zawsze zapomnieć o stresie podczas sesji.

Jak przebiega Sesja Zdjęciowa W Plenerze?

1. Wypełniasz formularz lub piszesz na priv
2. Wybierasz pasujący termin i miejsce sesji
3. Robimy sesję i wybieramy najlepsze fotki
4. Otrzymujesz gotowe zdjęcia w ciągu 4 dni

To co, gotowa na piękne fotki?

Blog fotografa z poradami i ciekawostami z światu fotografii

Jak przygotować się na sesję zdjęciową W Plenerze?

Mam dla Ciebie kilka wskazówek, które możesz wykorzystać aby upewnić się, że twoja sesja w plenerze odbędzie się na najwyższym poziomie:

1. Wybierz stylowe, ale wygodne ubrania. Przed sesją zdjęciową wybierz kilka gotowych stylizacji. Ważne jest, aby Twoje ubrania podkreślały atuty Twojej sylwetki. Jednocześnie pamiętaj, aby w wybranym stylu czuć się komfortowo. Jeśli nie będziesz czuć się jak ryba w wodzie – będzie to zauważalne na zdjęciach.

2. Nie zapominaj o schylaniu się. Jeśli stoisz prosto przed kamerą, wyciągnięta jak struna, to taka pozycja wygląda nienaturalnie. Idealnie jest płynnie zginać ramiona, aby utworzyć wolną przestrzeń między nimi a ciałem. Dzięki temu sylwetka będzie dobrze wyglądać na zdjęciach.

3. Wyprostuj postawę. Nawet jeśli w życiu jesteś nieco przygarbiona, to na zdjęciach trzeba się trochę wysilić i skorygować postawę. Proste plecy sprawiają, że wyglądasz na zdjęciach pewniejsza siebie.

4. Naturalny uśmiech towarzyszy dobremu zdjęciu. Rozluźnij plecy i brodę. Podczas naturalnego uśmiechu ludzie mają tendencję do ściągania podbródka w dół zbyt mocno, co powoduje zmarszczki skórne. Można tego uniknąć, umieszczając język za górnymi zębami, wykonując wdech i wydech przez usta.

5. Nie skąp na usługi profesjonalnego fotografa. Znajdę dla Ciebie odpowiednie miejsce do realizacji koncepcji, ustawę światło i wykonam wysokiej jakości zdjęcia, a następnie poddam te zdjęcia autorskiemu sposobu retuszy.

Instagram dla inspiracji przed Sesją W Plenerze

Kontakt z fotografem