Voucher na Sesję Zdjęciową

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Voucher na sesję zdjęciową jest wymarzonym prezentem i oryginalnym pomysłem który docenią nawet najbardziej wymagający.

lub zobacz cenę vouchera

Jak wygląda Voucher na Sesję Zdjęciową

Voucher na sesję zdjęciową wygląda dokładnie jak na zdjęciu. Voucher jest dwustronny – na drugiej stronie są pola do uzupełnienia: Wybrany Pakiet i Dla kogo przeznaczony jest Voucher.

Każdy Voucher drukowany jest na specjalnym rodzaju kartonu, który na pewno przetrwa pobyt w kopercie czy kartoniku aż do wręczenia.

Design, grafikę i oczywiście realizacja Vouchera wykonana jest przeze mnie, także możesz mieć pewność, że prezent ten będzie oryginalny i niepowtarzalny.

Voucher na sesję zdjęciową zawiera wszystkie moje dane kontaktowe, także po wręczeniu Vouchera możesz już wyluzować i pilnować Instagram tej osoby – tam na pewno pojawią się zdjęcia z realizowanej sesji.

Jaka okazja na Voucher na Sesję Zdjęciową jest najlepsza?

To na jaką okazję Voucher będzie idealnym prezentem? Uważam, że każda okazja jest dobrym powodem na oderwanie się od codzienności.

Przede wszystkim warto pamiętać, że darując Voucher darujesz wspomnienia i chwile uwiecznione w kadrze. Dla wielu osób to już jest wymarzony prezent.

Najczęściej Voucher na sesję jest kupowany na takie okazje jak:

• Urodziny

• Dzień Kobiet

• Dzień Chłopaka

• Walentynki

• Rocznica ślubu

• i inne okoliczności

Co Twoje bliscy otrzymują w cenie Vouchera na sesję?

Przed każdą sesją robię darmową konsultację na temat wyboru miejsca, stylizacji, ubrań i ogólnego klimatu sesji.

W trakcie sesji na 100% angażuję się w proces, i robię kilkaset ujęć, z których wybieramy najlepsze razem z modelką.

Po sesji klient na pewno otrzyma ilość zdjęć zgodną z wybranym Pakietem, czyli 6+ profesjonalnych i retuszowanych zdjęć, które często trafiają do albumu lub na zdjęcie profilowe w Instagram.

Pamiętaj, że najważniejsze co dostaną Twoje bliscy – wspaniałe doświadczenie przed obiektywem i pamiątkę na lata.

Jaka sesja może być zrealizowana w ramach Vouchera Podarunkowego?

Voucher można wykorzystać na dowolną sesję z mojej oferty. Wybór realizowanej sesji będzie należał do osoby, której wręczysz Voucher. Oczywiście pomogę dopasować miejsce, stylizację i ubrania na sesję aby udali się mega zdjęcia.

Voucher na Sesję Zdjęciową – Cena

Dlaczego Voucher na sesję zdjęciową jest dobrym prezentem?

Unikatowy design vouchera
Możliwość podpisania vouchera imieniem
Dowolna sesja w cenie vouchera
Lepiej voucher niż gotówka

Opinie realnych klientów po sesji zdjęciowej

Kontakt ze mną

Formularz kontaktowy


Częste pytania przed zakupem Vouchera na sesję fotograficzną

Głównie we Wrocławiu i okolicach.

Mam również możliwość dojazdu do innych miast, więc zawsze warto do mnie napisać, żeby uzgodnić wszelkie opcje.

Ważność vouchera to 6 miesięcy od momentu zakupu.

Jeśli chcesz żeby voucher był ważny 12 miesięcy – skontaktuj się ze mną, jest to możliwe.

Cena zależy wyłącznie od wybranego Pakietu. Mam ich trzy: Mini, Standard i Premium.

Ceny zaczynają się już od 350 zł za sesję z retuszem zdjęć i konsultacją przed sesją.

Mam swoją listę najlepszych miejsc na sesję zdjęciową we Wrocławiu.

Zamawiając sesję zdjęciową u mnie zawsze otrzymasz konsultację na temat miejsca prowadzenia sesji.

Pamiętaj, że aby otrzymać wymarzony kadr, trzeba zrobić wiele ujęć. W trakcie godziny sesji zdjęciowej robię kilkaset ujęć i wybieram z nich 12-35 najlepszych i robię retusz.

Gwarantuję, że w najtańszym Pakiecie otrzymasz 6+ profesjonalnych zdjęć w autorskiej obróbce

Nie, nie musisz. Jestem bardzo doświadczonym fotografem i często słyszę od klientów “Nie umiem pozować” lub “Nie wyglądam na zdjęciach”. Jest to stereotyp, z którego korzystają fotografowie-amatorowie.

Formuła udanej sesji zdjęciowej to: etap przygotowania do sesji, dopasowanie miejsca i stylizacji do modelki i dobry nastrój.

Po to tu i jestem, żeby pomóc Ciebie z pomysłem na temat, miejsce, stylizacje, ubrania i zrobić nastrój na sesję zdjęciową. Uważam również, że nawet bez pomysłu można uzyskać super zdjęcia.

Jeśli nie masz pomysłu – napisz do mnie, razem na pewno zrobimy “pomysł na million” 😉

Z mojego doświadczenia wynika, że już po godzinie sesji od krępowań nie zostaje nawet okruszek. Plus do tego przed sesją już na pewno omówimy wszystkie szczegóły, porozmawiamy i będziemy już wiedzieć czego można oczekiwać.

Przeczytaj mój poradnik na temat “Jak nie stresować się podczas sesji zdjęciowej?” żeby raz i na zawsze zapomnieć o stresie podczas sesji.

Jak zamówić i zrealizować Voucher na sesję zdjęcową

1. Zamów voucher kontaktując się ze mną
2. Wybierasz pasujący sposób dostawy vouchera
3. Dostajesz voucher w wybrany sposób
4. Darujesz voucher wybranej osobie

Podaruj wyjątkowe chwile uwiecznione w kadrze!

Blog fotografa z poradami i ciekawostami z światu fotografii

Voucher na sesję zdjęciową – idealny pomysł na prezent

Voucher na Sesję Fotograficzną jest świetnym prezentem czy dodatkiem do zestawu prezentowego. Osoba która otrzymuje ten prezent będzie mogła wybrać rodzaj i termin sesji, co sprawia że nie musisz męczyć się o sposobie realizacji Vouchera na sesję.

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Może podarujesz wyjątkowe chwile uwiecznione w kadrze?

Voucher na sesję zdjęciową na pewno będzie wspaniałym i nieoczekiwanym prezentem dla Twoich rodziców, męża, żony czy przyjaciela. Jeśli zastanawiasz się, czy taki prezent jest dobrym pomysłem – przypomnij sobie chwili przeglądania albumu rodzinnego zimnym wieczorem. Od razu staje się cieplej i radośniej, prawda? Nie tylko Ty tak masz ))

Voucher na sesję fotograficzną możesz zamówić ode mnie kontaktując się bezpośrednio w social media, przez formularz strony lub po prostu dzwoniąc do mnie.

Jako Voucher możesz wybrać dowolny pakiet – Mini, Standard lub Premium, a osoba która otrzyma voucher już wybierze jaką sesję chce. Może to być dowolna sesja z mojej Oferty: Indywidualna, W Studio, Rodzinna, Wizerunkowa, Love Story lub Artystyczna.

Od momentu zakupu voucher jest ważny 6 miesięcy. Mój projekt bonu podarunkowego jest stworzony w wyjątkowym stylu i będzie idealnym prezentem lub dodatkiem do zestawu prezentowego. Dostawa Vouchera odbywa się w dowolny sposób: Pocztą, odbiór osobisty lub w inny sposób.

Instagram dla Twojej inspiracji

Kontakt z fotografem